Kalendarz, imieniny

Czwartek 19 Października 2017 r.  
Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Nawigacja

Dane teleadresowe   /   

Wyszukiwarka

Treść strony

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.
ul. Portowa 41
78-100  Kołobrzeg

tel/fax.  94  351 67 65
serwis internetowy: www.zpm.portkolobrzeg.pl

adres e-mail: zpmkolobrzeg@post.pl
               sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

 

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Nr rejestrowy: 0000157554
Kapitał zakładowy:   31 688 000,00 PLN
Regon: 331046773
NIP: 671 160 27 94

CAŁODOBOWY NUMER DYŻURNY:  534  106  853 

NAZWA

NUMER TELEFONU

WEW.

Sekretariat - Karolina Lechocka
zpmkolobrzeg@post.pl
sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Prezes - Artur Lijewski
a.lijewski@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Dyrektor Operacyjny - Wiktor Popiołek
w.popiolek@zpmkolobrzeg.pl

94 351-67-65
 

22

Kierownik Portu Handlowego - Sebastian Ziegler
s.ziegler@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65
785 881 402

29

Kierownik Portu Jachtowego - Artur Robaczyński
a.robaczynski@zpmkolobrzeg.pl

785 882 842

Kierownik Portu Rybackiego - Michał Zięba
m.zieba@zpmkolobrzeg.pl

605 353 803

Inspektor ds. eksploatacji portu i ochrony środowiska - Dominika Ostrysz
d.ostrysz@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

50

Inspektor ds. eksploatacji portu i serwisu portowego - Józef Macko
j.macko@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65
605 353 801

Inspektor ds. budowlanych - Stanisława Babińska
s.babinska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

25

Inspektor ds. analiz - Marzena Cap
m.cap@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

55

Księgowa - Ewa Kołowska
e.kolowska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

51

Inspektor- koordynator prawny - Kamilla Olejniczak
k.olejniczak@zpmkolobrzeg.pl 

94 35 167 65

56

Inspektor ds. eksploatacji portu - Paweł Kostrzewa

p.kostrzewa@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

28

Inspektor ds. eksploatacji portu - Jacek Kasprzak
j.kasprzak@zpmkolobrzeg.pl

605 353 839

[obiekt mapy]

Dane kontaktowe

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg         Polityka prywatności
adres spółki: ul. Portowa 41, 78-100 Kołobrzeg
email: zpmkolobrzeg@post.pl www: http://www.zpm.portkolobrzeg.pl
Copyright © ZPM Kołobrzeg 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by netadmin 7.01