Kalendarz, imieniny

Poniedziałek 20 Maja 2019 r.  
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandry

Nawigacja

Aktualności   /   

Wyszukiwarka

Treść strony

Porozumienie o współpracy Operatorów Terminali Przeładunkowych i Centrów Logistycznych Europy Środkowo – Wschodniej

       W dniu 24 sierpnia 2018 roku w siedzibie Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. odbyło się spotkanie członków Porozumienia o współpracy Operatorów Terminali Przeładunkowych i Centrów Logistycznych Europy Środkowo – Wschodniej, podczas którego do porozumienia przystąpiły nowe podmioty, wśród których znalazł się Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.

       Celem porozumienia jest podjęcie działań zmierzających do utworzenia podmiotu pod roboczą nazwą „Organizacja operatorów terminali przeładunkowych i centrów logistycznych – Europy Środkowo - Wschodniej”. Ma ono umożliwić nawiązanie współpracy w zakresie promowania potencjału uczestników porozumienia wśród klientów usług logistycznych krajowych i zagranicznych, a także wspieranie integracji podmiotów w zakresie kreowania oraz realizacji projektów inwestycyjnych i biznesowych, jak również dążenie do ciągłego rozwoju kompetencji i wdrażania najnowszych technik w procesach logistycznych.

       Wizją docelową porozumienia jest kreowanie, na bazie potencjału swoich przedsiębiorstw oraz sektora transportu kolejowego, spedycji i logistyki na terenie Polski i sąsiadujących krajów, sieci logistycznej będącej układem podmiotów tworzących zintegrowany system logistyczny, rozpoznawalny w całej Europie.

Link do artykułu na portalu GospodarkaMorska.pl:

http://www.gospodarkamorska.pl/Porty,Transport/nowi-czlonkowie-porozumienia-o-wspolpracy-operatorow-terminali-przeladunkowych-i-centrow-logistycznych-europy-srodkowo-%E2%80%93-wschodniej--.html 

 

  • data: 2018-08-27

« wstecz

Galeria

więcej zdjęć

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona po modernizacji?
tak
63%
nie
33%
nie mam zdania
4%
oddane głosy: 139

Dane kontaktowe

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg         Polityka prywatności
adres spółki: ul. Portowa 41, 78-100 Kołobrzeg
email: zpmkolobrzeg@post.pl www: http://www.zpm.portkolobrzeg.pl
Copyright © ZPM Kołobrzeg 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by netadmin 7.01